معرفی شرکت پرتو تجارت رویان مهر با نام تجاری آفرودیت

شرکت پرتو تجارت رویان مهر با نام تجاری آفرودیت، متشکل از جمعی از متخصصان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی از جمله اپتیک و لیزر، مهندسی پزشکی، مهندسی الکترونیک و پزشکان با تجربه در زمینه پوست و مو و زیبایی است. دو مدل از پر فروش ترین دستگاه های شرکت آفرودیت دستگاه لیزر موی زائد “رافائل” با توان خروجی 600 وات  و دستگاه “دایموند پلاس” با دو ورژن 1200 و 2000 وات هستند. همه این دستگاه ها از تکنولوژی دایود برای از بین بردن موی زائد استفاده می کنند.

دستگاه لیزر موی زائد دایود

 

شرکت آفرودیت یکی از شرکت های بود که برای اولین بار دستگاه لیزر موی زائد با توان بالای 1200 و 2000 وات را وارد بازار لیزر موی زائد کشور کرده است.

 هر کدام از مشتریان که دستگاه اقتصادی تری بخواهد می توانند دستگاه لیزر موی زائد رافائل ۶۰۰ وات را تهیه کند. رافائل از دستگاه‌های خوب شرکت آفرودیت است. رافائل کارایی و جواب دهی لازم را در از بین بردن موی زائد برای همه مشتریان را دارد.در صورت کشش منطقه و نظر مشتری شرکت می تواند دستگاه لیزر موهای زائد دایموند پلاس را با قیمت های بالا تر در اختیار مشتری قرار دهد. در ادامه در مورد مزیت های دستگاه دایموند پلاس صحبت خواهیم کرد

  • دستگاه لیزر موی زائد رافائل

دستگاه لیزر موی زائد رافائل مانند سایر دستگاه‌های شرکت آفرودیت ضمانت تمام و کمال شرکت را دارد.

لیزر بار دستگاه لیزر موی زائد رافائل متعلق به شرکت جن اوپتیک آلمان می باشد و تاییدیه CE اروپا و FDA آمریکا را دارد.

ضمانت لیزر بار دستگاه رافائل ۲۰ میلیون شات یا یک سال می باشد و ده سال خدمات پس از فروش شرکت آفرودیت را به همراه دارد.

 

  • دستگاه لیزر موی زائد دایود دایموند پلاس

سری جدید دستگاه های لیزر موی زائد شرکت آفرودیت دستگاه دایموند پلاس است که توان خروجی لیزر بار 1200 و ۲۰۰۰ واتی در این دستگاه آن را از سایر دستگاه های لیزر موی زائدموجود در بازار متفاوت کرده است.

دستگاه لیزر  موی زائد دایموند پلاس در دو ورژن ۱۲۰۰ وات و ۲۰۰۰ وات به بازار عرضه می‌شود.

دستگاه لیزر موی زائد دایموند پلاس علاوه بر لیزر بار کوهرنت آمریکا، CE و FDA را نیز دارا می باشد.

سه ویژگی دستگاه لیزر موی زائد دایموند پلاس را از سایر دستگاه ها موجود در بازار متمایز می کند

  • اولین ویژگی توان بالای این دستگاه است که باعث جواب دهی بهتر و سریعتر آن نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر موی زائد داخل بازار می شود.
  • دومین ویژگی منحصر به فرد آن عمر ۱۰۰ میلیون شاتی لیزر بار آن می باشد، این ویژگی عملاً قطعه مصرفی دستگاه یعنی لیزر بار را به صفر می رساند. اکثر دستگاه های موجود در بازار ایران حداکثر ۱۰ تا 30 میلیون شات عمر دارند اما این دستگاه با عمر ۱۰۰ میلیون شاتی، خود را از سایر دستگاه های موجود در بازار متمایز کرده است.
  • سومین ویژگی منحصر به فرد این دستگاه لیزر موی زائد، داشتن ۲ سال گارانتی است در حالی که اکثر دستگاه های موجود در بازار یک سال گارانتی می شوند.

 در بدو امر که شرکت آفرودیت اقدام به واردات این دستگاه با توان 1200 وات و یا ۲۰۰۰ وات نمود شرکت های بسیاری نسبت به بالا بودن توان خروجی این دستگاه ابراز نظرهای منفی زیادی کردند. اما پس از مدتی دستگاه با توان ۱۲۰۰ وات و یا حتی ۲۰۰۰ وات در بازار افزایش یافت.

در لیزر بارهای دستگاه های شرکت آفرودیت از تکنولوژی مایکرو چنل استفاده شده است. همچنین لازم به ذکر است که شرکت افرودیت  این امکان را دارند که با توجه به سفارش مشتری دستگاه ها را به صورت تک طول موج دایود یا ۳ طول موج دایود الکس اندیاگ عرضه کند.

 

 

دستگاه لیزر موی زائد دایود - رافائل دایموند پلاس - دیجی تجهیز ( شرکت آفرودیت )

دستگاه لیزر موی زائد دایموند پلاس 2000 وات ۲۰ عدد لیزر بار دارد که این دستگاه را کاملا از دستگاه های موجود در بازار متمایز می‌کند

مسئله مهمی که مدیر عامل شرکت آفرودیت در بازار تجهیزات پزشکی مخصوصاً بازار لیزر موی زائد به آن رسیده است این است که خود دستگاه باید توان و قدرت منحصر به فرد خود را  برای مشتری نمایان کند.

بسیاری از مشتریان فقط یک نام از یک دستگاه معروف در بازار را شنیده‌اند و هنگامی که  برای خرید دستگاه تماس می‌گیرند فقط و فقط به دنبال آن دستگاه نام آشنا می‌گردند. در حالی که از این موضوع غافل‌اند که شرکت های بسیار زیادی در حال عرضه این محصول، با کیفیت و سطح خدمات متفاوتی هستند. تعداد زیادی از مشتریان بر این باورند که دستگاهی که خریداری می کنند تولید کشور آمریکا می باشد در حالی که مبلغی که بابت آن دستگاه پرداخت کرده‌اند بین ۲۰0 تا ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.

 همه افرادی که در بازار تجهیزات پزشکی ایران کار می کنند می دانند که دستگاه های آمریکایی را نمی‌توان با چند صد میلیون تومان در بازار ایران خریداری کرد.

سیستم خنک کننده دستگاه های لیزر موی زائد دایود

سیستم خنک کننده دستگاه ها بر اساس گردش آب داخلی دستگاه است و با توجه به میزان استفاده از دستگاه معمولاً پیشنهاد می‌شود که حداکثر ماهی یک بار نسبت به تعویض آب آن اقدام نمایند.

همچنین برای خنک کنندگی سر هندپیس از TEC استفاده می‌ شود، لازم به ذکر است که TEC برای خنک کنندگی سر یک هندپیس 2000 واتی باید از قدرت و کیفیت بالایی برخوردار باشد.

طول دوره درمان

تعداد جلسات لازم برای جواب دهی از دستگاه‌های لیزر موی زائد 6 تا 8 جلسه هست شما با توجه به بدن بیمار و سایر پارامتر های درمانی ممکن است بعضی از بیماران در کمتر از 6 جلسه نیز جوابدهی لازم را بگیرند.

دوره های شارژ پس از اتمام دوره اصلی درمان هر شش ماه یا هر دوازده ماه هستند.

مدت زمان تا تحویل

مدت زمان تحویل دستگاه ها بستگی به این دارد که سفارشات شرکت آفرودیت در کدام مرحله از حمل قرار داشته باشند. این مدت از 10 روز شروع می‌شود و حداکثر طی 30 روز دستگاه به دست مشتری خواهد رسید.

شرایط پرداخت

برای خرید این دستگاه لیزر موهای زائد به صورت نقدی عموما مشتری در هنگام عقد قرارداد %50 مبلغ دستگاه را به عنوان پیش پرداخت و ۵۰ درصد باقی را هنگام تحویل دستگاه پرداخت می کند. در این حالت مشتری می‌تواند 10 درصد از شرکت تخفیف دریافت کند

مشتریان شرکت افرودیت برای خرید اقساطی با پرداخت 40 درصد از مبلغ قرارداد مابقی مبلغ را طی 12 ماه می‌توانند پرداخت کنند و درصورت پرداخت 50 درصد از مبلغ قرارداد میتوانند از اقساط 18 ماهه استفاده کنند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

اکثر دستگاه های موجود در بازار یک سال گارانتی دارند که پذیرفته شده و مقبول است اما این شرکت با توجه به اطمینانی که به دستگاه‌ لیزر موی زائد دایموند پلاس خود دارد دستگاه خود را تا دو سال گارانتی می نماید. در این زمان مشتری فرصت دارد که طی دو سال گارانتی دستگاه 100 میلیون شات خود را استفاده کند و در صورتی که طی دو سال اول استفاده در کمتر از ۱۰۰ میلیون شات آسیبی به لیزر بار دستگاه وارد شود جزو ضمانت دستگاه می‌باشد و شرکت بدون هیچ هزینه ای لیزر بار دستگاه را تعویض خواهد کرد.

 البته بیشترین تعداد شاطی که طی دو سال اول استفاده در میان مشتریان شرکت زده شده است ۷۰ میلیون شات بوده و بدون هیچ افت کیفیتی همچنان دستگاه در حال استفاده می‌باشد

آموزش

استفاده بهینه از دستگاه، روشهای استفاده برای اینکه دستگاه عمر طولانی تری داشته باشد و قلق های خاص آن، در هنگام تحویل به مشتریانی که نسبت به خرید دستگاه اقدام کرده اند آموزش داده خواهد شد.

گاهی اتفاق می افتد که مشتری در محل کلینیک یا مطب اطلاعات لازم را به صورت تمام و کمال دریافت نمی‌کند بنابراین در صورتی که نیاز داشته باشد میتواند با هماهنگی قبلی در شرکت حضور یابد و اطلاعات را مجدد دریافت کند. در نهایت مجوزی در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت که دوره استفاده از دستگاه را در شرکت آفرودیت گذرانده است.

 

در صورتی که مشتری دایمون پلاس را با یک سال گارانتی درخواست کند ۳۰ میلیون تومان از مبلغ فروش دستگاه کسر می‌شود

دستگاه لیزر موی زائد دایود - رافائل دایموند پلاس - دیجی تجهیز ( شرکت آفرودیت )

ممکن است این تصور برای مشتریان ایجاد شود که گارانتی صد میلیونی دستگاه به صورت نمادین قرار داده شده است و قدرت عملی ندارد. اما شرکت آفریدیت مشتریانی دارد که هنوز ۲ سال گارانتی آنها تمام نشده است و بیش از ۳۰  یا ۴۰ میلیون شات از دستگاه خود استفاده کردند این وضعیت این دستگاه را از سایر دستگاه های موجود در بازار متمایز می کند زیرا حتی اگر به ۱۰۰ میلیون شات هم  نرسد همین که دستگاه از دو سال گارانتی برخوردار است نشان از عمر بالای  لیزر بار این دستگاه دارد.

گارانتی همه دستگاهها شرکت آفرودیت یک ساله می باشد، به غیر از دستگاه‌های لیزر موهای زائد دایموند پلاس که گارانتی دو ساله دارند.

در صورتی که مشتری طی مدت زمان گارانتی از تثبیت کننده جریان برق مورد تایید شرکت آفرودیت استفاده نموده باشد و آسیب فیزیکی به دستگاه وارد نکند کلیه خدمات و قطعات مورد نیاز برای دستگاه به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

در تهران و کرج تعمیرات در محل مشتری انجام می‌شود ولی مشتریانی که در شهرستان‌ها هستند لازم است دستگاه خود را برای تعمیرات به محل شرکت در تهران ارسال کنند.

دستگاه های لیزر موی زائد شرکت آفرودیت در صورتی که طی یک یا دو ماه اول استفاده جواب دهی لازم را در از بین بردن موی زائد نداشته باشند مشتری می تواند بدون هیچ گونه ضرر یا زیانی دستگاه‌ را عودت و وجه خود را دریافت کند.

برای مشاهده اطلاعات اختصاصی کارشناسان فروش کلیک کنید