معرفی شرکت آرمان گیتی ویرا نوین ( آرگون مدیکال )

شرکت آرمان گیتی ویرا نوین با نام تجاری آرگون مدیکال از مجموعه های معتبر در زمینه تامین تجهیزات پزشکی زیبایی با تمرکز بر دستگاه های لیزر موهای زائد می باشد.

تعهد در زمینه خدمات فنی از اولویت های اصلی آرگون مدیکال می باشد. آرگون مدیکال خود را موظف می داند به ازای هر دستگاهی که تولید می کند تا سال‌ها در کنار همراهان خود باقی بماند و ایشان را از هرگونه نیاز به قطعات و پشتیبانی مطمئن نماید.

پوشش سراسری و سریع خدمات و پشتیبانی، آموزش رایگان از سوی برجسته ترین افراد این حوزه ، تائیدیه های استاندارد داخلی و کمپانی های معتبر دنیا از جمله مزایایی است که همکاری با آرگون برای شما به ارمغان خواهد آورد .

کلیه دستگاه های این شرکت با آزمون های روز دنیا توسط کارشناسان آرگون مدیکال تست می شود تا قبل از رسیدن به دست مخاطبان محترم از سلامت و کارایی آن اطمینان حاصل شود .

از بنیان گذاران این مجموعه میتوان یه آقای مهندس هاشمی و آقای مهندس کنشلو اشاره کرد. آقای مهندس کنشلو مسئول خط تولید و کنترل کیفیت خدمات پس از فروش، در یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده لیزر موی زائد در کشور بوده اند و توان فنی بسیار بالایی دارند. همچنین جناب آقای محمدی مدیر خدمات پس از فروش در شرکت های بزرگ تجهیزات پزشکی بودند و پس از آن در سمت بازرگانی و فروش در این حوزه فعالیت کرده اند. جناب آقای سپهری نیز سالها در حوزه  فروش تجهیزات پزشکی از جمله لیزر موی زائد فعالیت کرده اند و مدیر عامل این مجموعه هستند.

 

در ابتدای امر آرکون مدیکال با تحقیقات بازار به دنبال حل مشکلات مشتریان بود و تلاش کرد ارزش افزوده ای را در بازار ایجاد کند. یکی از مسائلی که اکثر مشتریان با آن درگیر بودند آسیب دیدن دیدن لیزر بار به واسطه عدم وجود توان واقعی در دستگاه های لیزر موی زائد بود. در این راستا اقدام به واردات دستگاه ورتکس کردند  اما مشکلات تحریم و عدم وجود قطعات یدکی باعث به وجود آمدن اختلال در سیستم خدمات پس از فروش شد.

پس از آن اقدام به واردات دستگاه لیزر مو زائد تیتانیوم Titanium از کمپانی کی ام کردند که در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه های لیزر موی زائد موجود در بازار ایران است.

در حال حاضر سیاست های کشور به سمت حمایت از تولید داخلی رفته است و با توجه به توان تولید دستگاه های لیزر موی زائد، کشور اجازه ورود دستگاه لیزر موی زائد دایود را به کمتر کمپانی می دهد. لذا آرگون مدیکال تصمیم به گرفتن نمایندگی و خط تولید از کمپانی کی ام کرد و این موضوع از سوی کمپانی کی ام قابل استعلام است.

در ادامه سند های تولیدی دستگاه های لیزر موی زائد برای معاونت درمان ارسال شد. پس از آن آرگون مدیکال دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM) خود را برای آزمایشگاه لیزر ارسال کرد که برای بار اول مورد قبول واقع شد. سپس دستگاه تیتانیوم کی ام (Titanium KM) کمپانی آرگون به آزمایشگاه ایمنی ارسال شد که دو گرید صنعتی و کلینیکال دارد. گرید A برای دستگاه های وارداتی مجاز کشورهای اروپایی و آمریکایی قابل دسترس است اما کمتر شرکتی توانسته است گرید B را بگیرد که این کمپانی توانسته است گرید B آزمایشگاه ایمنی را نیز بگیرد.

پس از آن دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM)کمپانی آرگون مدیکال برای تست بالینی ارسال شد که اکثر شرکت ها با تعهد از این مرحله عبور می‌کنند. در حال حاضر در اردیبهشت 1401 دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  کمپانی آرگون مدیکال برای تست بالینی در بیمارستان های لقمان، شهید بهشتی و چمران قرار گرفته است. تست بالینی یک دوره چهار ماهه است که به چندین روش مختلف دستگاه ها در آن آزمایش می شوند که اگر همه تست ها را با موفقیت عبور کند مجوز بالینی برای آن دستگاه صادر می شود.

دستگاه های لیزر موی زاید با تکنولوژی دایود تیتانیوم کی ام (Titanium KM)

 

به جرات میتوان گفت که از نظر جواب دهی میتوان بدون هیچ هماهنگی با هر یک از چند صد مشتری صاحب دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  کمپانی آرگون مدیکال تماس گرفت و شاهد رضایت مشتریان بود. چه از نظر جوابدهی، چه از نظر خدمات پس از فروش.

در حال حاضر تعداد زیادی دستگاه لیزر مو زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM) در بازار به صورت قاچاق وجود دارد، اما بسیاری از کلینیک‌هایی که اقدام به خرید این دستگاه ها کرده اند با مشکل مجوز مواجه شده اند.  فروش دستگاه های لیزر موی زائد نیازمند ارائه خدمات پس از فروش آن اس. اکثر شرکت های که اقدام به واردات دستگاه  لیزر موی زائد کرده اند دستگاه را به صورت قاچاق وارد می کنند و خدمات پس از فروش مناسبی ندارد.

نکته قابل توجه دیگر که در مورد دستگاه لیزر مو زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  کمپانی آرگون مدیکال وجود دارند  توان واقعی ۱۲۰۰ وات و ۱۶۰۰ وات آن است. همان طور که می دانید امکان ارائه توان های مختلف برای کمپانی های چینی وجود دارد و اما اکثر واردکنندگان قاچاق طوری در مورد دستگاه های خود را صحبت میکنند که مشتری اجازه تست دستگاه را به خود نمی‌دهد. اما کمپانی آرگون مدیکال این آمادگی را دارد که مشتریان با هر نوع تجهیزاتی و هر متخصصی برای تست دستگاه به شرکت مراجعه کنند.

آرگون مدیکال در صورت درخواست مشتری دستگاه را باز کرده و امکان تست فنی دستگاه را در اختیار مشتری قرار می دهد که  شاید کمتر شرکتی حاضر به انجام این کار باشد.

شرکت های وجود دارند که دستگاه های لیزر موی زائد مشابه دستگاه لیزر موی زائد کمپانی آلبوم مدیکال با نام تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  دارند و توان های 1200، 1600 و 1800 وات به مشتری اعلام می کنند. اکثرا اثبات سایز قرار گرفته بر روی دستگاه های مشابه از اثبات سایز های دستگاه های شرکت آرگون مدیکال کوچکتر است. این خود یکی از دلایل واقعی نبودن قدرت دستگاه های مشابه موجود در بازار است.

ممکن است دستگاه های لیزر موی زائد با نام تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  حتی با اثبات سایز  ۴ سانتی متری در بازار وجود داشته باشد. اما تفاوت این دستگاه ها با دستگاه های لیزر موی زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM) شرکت آرگون مدیکال این است که دستگاههای آرگون مدیکال گرید A  کیفی را دارند.

کسانی که دستگاه لیزر موی زائد وارد می کنند می توانند  از یک تولید کننده مشابه در چین یک دستگاه لیزر موی زائد  به ظاهر یکسان را از ۱۰۰ دلار تا چند هزار دلار  تهیه می کند. گرید A بودن مربوط به دستگاه های لیزر موی زائد شرکت آرگون مدیکال از از خود کمپانی KM  قابل استعلام است.

گرفتن این استعلام که شرکت آرگون مدیکال در حال تولید دستگاه تحت نظر شرکت کی ام است نیز امکان پذیر است. زیرا که کلیه دستگاه ها با استاندارد و تحت نظر آن کمپانی تولید میشود.

در دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM) 1200 وات در حال حاضر 12 لیزر بار 100 واتی قرار داده شده است. همچنین در لیزر بارهای 1600وات 16 لیزر بار قرار داده شده است.

دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  یک سری یا اپلیکاتور مخصوص گوش، بینی و ناحیه تناسلی دارد که به صورت جدا بر روی هندپیس سوار می شود، وجود این اپلیکاتور تماس را در برخی مناطق که نیاز به بهداشت بیشتری دارند به حداقل میرساند.

همچنین این اپلیکاتور در ریزش موهای نواحی مختلف که به دلیل احتمال سوختگی با احتیاط بیشتری لیزر می شوند کمک می‌کند. با استفاده از این ابزار کمکی شما می‌توانید داخل بینی، گوش و ناحیه تناسلی را با فاصله و بدون تماس شات بزنید و موهای زائد را از بین ببرید. لازم به ذکر است که در دستگاه یک منو مخصوص این کار وجود دارد و کار شما را راحت خواهد کرد.

دستگاه لیزر موی زائد دانلود تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  منوی مخصوص اپراتور دارد که به شما این امکان را می‌دهد که تیپ پوستی، ناحیه درمان، سایز بدن و سایر موارد را انتخاب کنید. با استفاده از این منو شما می توانید محدوده و زمان مورد نیاز را از دستگاه گرفته و لیزر موی زائد را برای مشتری انجام دهید. 

دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  با ورژن A هر سه منوی لازم برای کار را به صورت فعال دارند اما دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  با ورژن B فقط یک منو به صورت فعال دارند.

دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  دارای پدال پایی نیز هست. برای استفاده از دستگاه حتما نیاز به وجود استبلایز هست.

همچنین این دستگاه یک منو مخصوص نقاط حساس دارد. شما با هر دستگاه لیزر موی زائد کار کرده باشید بر روی موهای خیلی روشن جواب نمی‌دهد اما این دستگاه جوابدهی خوبی برای این نوع از موها دارد.

هندپیس موجود در دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  به صورت هوشمند هستند و و بر روی پشت هندپیس یک صفحه نمایش لمسی قرار داده شده است.  کلیه پارامترهای موجود در دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)   در آن قابل مشاهده و تغییر است.

برای محقق شدن تاثیر لیزر بر روی موها نیاز به تست ادم فولیکولار داریم. به این صورت که در هنگام لیزر کردن موهای زائد باید این پنج آیتم ادم فولیکولار را داشته باشیم. یعنی

  1. سوزن سوزن شدن
  2. التهاب و قرمزی
  3. بوی کز دادگی
  4. خارش
  5. تغییر رنگ مو

همیشه در هنگام از بین بردن موهای زائد نزدیک به یک میلی متر باید مو از سطح پوست بیرون باشد تا اثر ان دیده شود.  اگر لیزر به درستی انجام شود پس از لیزر موی زائد در همان لحظه شما شاهد سست شدن مو خواهید بود نه پس از دو الی سه روز.

تیتانیوم - دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM) - دیجی تجهیز ( آرگون مدیکال )

مصرفی های دستگاه های لیزر موی زاید دایود تیتانیوم کی ام (Titanium KM)

 

دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  دو عدد فیلتر مخصوص تسویه آب دارد و بر روی دستگاه 4 عدد اضافه نیز توسط خود شرکت قرار داده شده که حداقل با توجه به مصرف هر سه ماه لازم است عوض شوند.

آب مقطر مورد استفاده در دستگاه نیز لازم است با توجه به مصرف  حداقل هر هفته تعویض شود.

قیمت لیزر بار دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM) در فروردین ماه ۱۴۰۱ با توجه به قیمت دلار ۷۰ میلیون تومان می‌باشد.

در صورت نیاز به تعویض کل هندپیس این مبلغ ممکن است تا ۸۵ میلیون تومان افزایش یابد.

 

سیستم خنک کننده دستگاه های لیزر موی زاید دایود تیتانیوم کی ام (Titanium KM)

 

یک ایراد اساسی در سیستم های خنک کننده دستگاه های لیزر موهای زائد این است که آب پس از خنک شدن وارد لیزر بار شده، گرم می شود و پس از آن مستقیم به مخزن آب خنک که قرار است وارد لیزر با شود می‌ریزد. در این حالت پس از هر گردش آب خود به خود دمای آب مخزن بالا میرود. این موضوع باعث می شود در حال انجام کار دمای سر هندپیس به سرعت بالا رود و مشتری احساس گرما کند. یعنی در ابتدای کار مشتری احساس گزگز به همراه خنکی سرهندپیس بر روی پوست دارد اما پس از مدتی به دلیل داغ شدن آب احساس سوزش می کند.

سیستم خنک کننده دستگاه لیزر موی زائد باید طوری عمل کند که مشتری انرژی خارج شده از لیزر بار را احساس کند نه گرما.

برای حل این مشکل شرکت آرگون مدیکال سیستم خنک کننده دستگاه را بهینه کرده است.  به این صورت که آب از مخزن وارد پمپ آب و پس از آن وارد فیلتر تصفیه آب شده و مستقیماً وارد هندپیس می شود. آرگون مدیکال در مسیر برگشت طراحی دستگاه را تغییر داده که آب گرم شده در مسیر برگشت قبل از ورود به مخزن آب کاملا خنک شود.

به این صورت که آب با دمای بالا پس از خارج شدن از هندپیس وارد رادیاتور شده و تا نزدیکی دمای محیط خنک میشود. پس از آن وارد مخزنی می‌شود که مجهز به TEC است. به این مخزن TEC Cooling هم گفته می‌شود که آب در آن تا حدود 10 درجه خنک می‌شود. این آب خنک است که وارد مخزن می شود بنابراین دمای آب وارد شده به هندپیس همواره پایین است لذا هندپیس سالم می ماند و مشتری همواره حس خنکی می کند.

لیزر بار بسیاری از دستگاه لیزر موی زائد دایود موجود در بازار به دلیل بالا رفتن دمای مخزن آب آنها، به سرعت گرم می شوند و می‌سوزند. اما سیستم سرمایشی به کار رفته در دستگاه های لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM) این مشکل را به صورت کامل  حل کرده است.

ساختار کار کردن TEC به این صورت است که یک  سمت آن کاملاً سرد و یک سمت آن کاملا گرم می باشد.  بنابراین داخل مخزن کاملا سرد و بیرون آن گرم است. TEC بر روی لیزر بار موجود در داخل هندپیس  نیز استفاده می شود که گرمای لیزر بار را به آب منتقل می کند. دمای لیزر بار  دستگاه لیزر موی زائد دایود همواره باید بین ۲۰ تا ۲۴ درجه باشد.

این که برخی از شرکت ها مدعی اند که سر هندپیس دستگاه های لیزر موی زائد آنها برفک می‌زنند و دمای زیر صفر دارد یک ادعای  گول زننده است.  زیرا اکثر دستگاه های لیزر موی زائد دایود در هنگامی که در حالت استندبای هستند این اتقاق را رقم می‌زنند. مهمترین مسئله این است که دستگاه لیزر موی زائد در حالتی که در حال انجام کار است دمای سر هند پیس آن  بین ۲۰ تا ۲۴ درجه باشد تا مشتری حس خنکی کند نه گرما.

یعضی شرکت ها برای جلب نظر مشتری اعلام می کنند که دمای سر هندپیس دستگاه لیزر موی زائد آنها منفی ۱۰ درجه یا منفی ۱۵ درجه است. این موضوع از نظر فیزیکی دچار ایراد است زیرا این  مقدار سرما  ممکن است باعث آسیب به پوست مشتری شود.  مهمترین مسئله برای از بین بردن موهای زائد دمای سر هندپیس در هنگام کار کردن بر روی پوست مشتری است.  در هنگامی که هندپیس دستگاه لیزر موی زائد  اصطلاحاً شات می زنند گرما تولید میکند که این گرما باعث داغ شدن سر هندپیس می‌شود. در این زمان مهم است آبی که از کنار هندپیس عبور می کند دمای پایینی داشته باشد تا لیزر بار و پوست مشتری را خنک نگه دارد.

دمای محیط در هنگام استفاده از دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  بین 26 تا 28 درجه باید باشد و در صورت رعایت این نکته نیاز به وجود کولر گازی در محیط نیست. ای موصوع به دلیل وجود سیستم خنک کننده قوی دستگاه می‌باشد.

طول دوره درمان

 

طول دوره در مان در دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  چهار تا شش جلسه برآورد شده است.

البته این موضوع در صورت رعایت نکات آموزشی استفاده از دستگاه که توسط شرکت آموزش داده می شود محقق می گردد.

 

مدت زمان تحویل

 

بسته به موجودی دستگاه ها و میزان سفارشات حدود 30 روز کاری تحویل دستگاه زمان خواهد برد

 

شرایط پرداخت

 

کمپانی آرگون مدیکال با مبلغ 3 میلیون تومان اقدام به انعقاد قرارداد می‌کند و باقی مبالغ را در هنگام تحویل دستگاه دریافت می‌کند. 

تعداد اقساط برای فروش شرایطی ۱۶ قسط در نظر گرفته شده و حداقل مبلغ پیش پرداخت در زمان تحویل دستگاه ۵۰ درصد می‌باشد.

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

 

مدت زمان گارانتی دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)   یک سال یا ۲۰ میلیون شات می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  در صورتی که دچار شکستگی و آسیب فیزیکی نشده باشد به صورت رایگان انجام می شود. همچنین کلیه خدمات حمل و نقل توسط این شرکت در دوران گارانتی رایگان است و تحویل در محل مشتری انجام می‌شود.

برایانجام تامیرات در صورتی که نیاز باشد دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM)  به شرکت منتقل خواهد شد و در صورتی که نیاز به انتقال دستگاه نباشد فقط هندپیس دستگاه به شرکت منتقل و خدمات لازم بر روی آن انجام خواهد شد.

گارانتی و خدمات پس از فروش در تهران حداکثر طی ۴۸ ساعت و در شهرستان حداکثر طی ۷۲ ساعت انجام خواهد شد.

طول دوره خدمات پس ازفروش این دستگاه 10 سال می باشد.

تیتانیوم - دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم کی ام (Titanium KM) - دیجی تجهیز ( آرگون مدیکال )

آموزش

 

آموزش دستگاه های لیزر موهای زائد  تیتانیوم کی ام (Titanium KM) در هنگام تحویل در محل مشتری انجام می‌شود و یک گواهینامه شرکتی آموزش دستگاه در اختیار مشتری قرار می گیرد.

در صورت نیاز مشتری به دریافت مدرک معتبر، شرکت مشتری را به فنی حرفه ای معرفی می کند تا دوره مراقبت از پوست گذرانده که دوره دستگاه های لیزر موهای زائد را نیز شامل می شود.

برای مشاهده اطلاعات اختصاصی کارشناسان فروش کلیک کنید