معرفی شرکت آسیا طب مهرگان

شرکت آسیا طب مهرگان در حوزه فروش تجهیزات پزشکی به خصوص دستگاه های لیزر موی زائد دایود به عنوان نماینده یک گروه از شرکت های همکار است که دارای مجوز تولید  و واردات تجهیزات پزشکی در حوزه دستگاه های لیزر موی زائد و سایر حوزه ها می باشد.

مجوزهایی که در قالب CE, FDA  در ایران برای دستگاه ها اعلام می‌شود از نظر اداره کل تجهیزات پزشکی فاقد اعتبار است و فقط محصولاتی که کد IRC داشته باشد معتبر هستند.

در حال حاضر شرکت های زیادی هستند که در چین و روسیه CE در اختیار شرکت ها قرار می‌دهند، حتی FDA نیز از جانب برخی شرکت ها صادر می شود که مورد قبول در آمریکا نیست. اما برای کسب اعتبار برای دستگاه های فروخته شده اعلام می شود.

خیلی از مردم فکر می کنند دستگاه‌های لیزر موهای زائد دایود که در داخل کشور تولید می‌شود کیفیت مناسبی ندارند. یا کیفیت آنها از کیفیت دستگاه هایی که در چین مونتاژ می شوند پایین تر است و اقدام به خرید دستگاه های چینی موجود در بازار می‌کند. مردم این ریسک را می‌پذیرند که با وجود اینکه دستگاه لیزر موهای زائد مجوز از مراجع قانونی ندارد آن را خریداری کنند.  غافل از اینکه ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوند.

بدنه خارجی دستگاه های لیزر موی زائد شرکت آسیا طب مهرگان از پلیمرABS تولید می‌شود که مشابه پلیمر های به کار رفته در دستگاه های شرکت کندلا میباشد و فایبر گلاس و فلزی نیست.

 شرکت آسیا طب مهرگان دستگاه‌هایی مانند هایفو،  کیوسوئیچ،  میکرودرم و کربوکسی هم دارد که در حال اخذ مجوزات تولید آن می‌باشد. 

دستگاه های لیزر موی زائد با تکنولوژی دایود

 

همه دستگاه های لیزر موی زائد شرکت آسیا طب مهرگان در حوزه دایود دارای مجوز هستند و در سه مدل مختلف با نام ثبت شده آلما پلاس قابل عرضه هستند :

دستگاه لیزر موی زائد دایود پلاتینیوم پلاس

دستگاه لیزر موی زائد دایود تیتانیوم

دستگاه لیزر موی زائد دایود آلما پولاریز

همچنین شرکت آسیا طب مهرگان  که دستگاهی با نام لادا در حوزه  لیزر موی زائد دایود نیز به بازار عرضه می کند که در حال اخذ مجوزات قانونی خود می باشد در بخش تولید است.

دستگاه لیزر موی زائد دایود مانداس نیز متعلق به این گروه می باشد که جزو دستگاه های با کیفیت است و برای ارائه به بازار در حال اخذ مجوزات واردات می باشد.

لیزر بار هندپیس های دستگاه های لیزر موی زائد دایود شرکت آسیا طب مهرگان متعلق به کوهرنت آمریکا می باشد.

پاور دستگاه های  لیزر موی زاید مشابه و از یک برند هستند و توان 2000 وات دارند.

باید بدانید که قیمت دستگاه ها بسته به چیدمان لیزر بارهای دایود، الکس و اندیاگ متفاوت است. الکس ارزان ترین است و اندیاگ گران ترین است.

در هندپیس های ۱۶ لیزر باری شرکت آسیا طب مهرگان ۶ عدد از ۱۶ عدد لیزر بار اندیاک هستند که تاثیر بهتری برای از بین بردن موهای زاید دارد.

دستگاه لیزر موی زائد دایود پلاتینیوم پلاس

 

دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم پلاس دارای هندپیسی با 12 لیزر بار است. اسپات سایز این دستگاه ابعاد 2 در 1.2 سانتی متر دارد و به صورت سه طول موج عرضه می‌شود. این دستگاه چیلر خارجی دارد و در کنار دستگاه قرار می‌گیرد. توان خروجی دستگاه لیزر موی زائد دایود پلاتینیوم پلاس 600 وات است

ضمنا مانیتور در دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم پلاس از نوع ۱۲ اینچی می‌باشد.

دستگاه لیزر موی زائد دایود تیتانیوم

 

دستگاه لیزر موی زائد دایود تیتانیوم دارای هندپیسی با 16 لیزر بار است. اسپات سایز دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم ابعاد 3.8 در 1.2 سانتی متر دارد، دو برابر دستگاه لیزر موی زائد پلاتینیوم پلاس است و به صورت سه طول موج است. این دستگاه نیز چیلر خارجی دارد.

خروجی لیزر بار دستگاه لیزر موی زائد دایود تیتانیوم 800 وات است

مانیتور دستگاه  لیزر موی زاید تیتانیوم ۱۵ اینچ است که جزو بزرگترین مانیتور های موجود در بازار می باشد.

 

دستگاه لیزر موی زائد دایود آلما پولاریز

 

دستگاه لیزر موی زائد دایود آلما پولاریز شرکت آسیا طب مهرگان نیز دارای هندپیسی با 16 لیزر بار است. اسپات سایز این دستگاه ابعاد 3.8 در 1.2 سانتی متر دارد، دو برابر دستگاه لیزر موی زائد پلاتینیوم پلاس است و به صورت سه طول موج است. در این دستگاه نیز چیلر خارجی در کنار دستگاه قرار میگیرد.

دستگاه لیزر موی زائد آلما پولاریز 800 وات است

مانیتور دستگاه لیزر موی زائد آلما پولاریز نیز ۱۲ اینچ است.

 

مصرفی های دستگاه های لیزر موی زائد دایود

 

مهمترین قطعه مصرفی دستگاه لیزر موی زائد دایود شرکت آسیا طب مهرگان لیزر بار آنها می باشد. علاوه بر این که لیزر بار ممکن است بر اثر استفاده ممتد  آسیب ببیند، جنس و کیفیت آلیاژ به کار رفته در لیزر بار دستگاه لیزر موی زائد دایود تعیین میکند که تا چه مدت لیزر ساخته شده تاثیر گذاری مناسبی بر روی از بین بردن موهای زاید داشته باشد.

لیزر موی زائد دایود - لادا - پلاتینیوم پلاس، تیتانیوم، آلما پولاریز - دیجی تجهیز ( آسیا طب مهرگان )

سیستم خنک کننده دستگاه های لیزر موی زائد دایود

 

دستگاه لیزر موی زائد دایود شرکت آسیا طب مهرگان عموما در کنار یک چیلر خنک کننده عرضه می‌شوند. آسیا طب مهرگان معتقد است چیلر برای حفظ طول عمر دستگاه می تواند بسیار مفید باشد و نقطه ضعف نیست. قبلا دستگاه ها بدون چیلر عرضه می شدند که به دلیل رعایت نشدن برخی توصیه ها، لیزر بار های دستگاه های لیزر موی زاید مشتریان با سرعت بیشتری دچار آسیب می‌شد. لذا  شرکت آسیا طب مهرگان این مشکل را به صورت سیستمی حل کرد و با قرار دادن چیلر خنک کننده در کنار دستگاه خود احتمال اشتباه انسانی برای استفاده دستگاه در محیط نامناسب را حذف کرد.

با وجود چیلر در کنار دستگاه های لیزر موی زائد دایود عمر دستگاه ها به راحتی تا 20 و 30 میلیون شات بالا رفته و مشتری مجبور به هزینه های بالای خرید لیزر بار طی سال های اولیه خرید دستگاه نمی شود.

قیمت چیلرهای بزرگتر و قوی تر این شرکت 28 میلیون تومان و قیمت چیلرهای کوچک این شرکت 16 میلیون تومان است که مقرون به صرفه و مناسب است.

بسیاری از شرکت ها برای افزایش طول عمر دستگاه های خود به مشتری اعلام می‌کنند که باید از کولر گازی برای خنک کردن محیط  بین ۲۰ تا ۲۴ درجه استفاده کند. همچنین بین هر مریض حداقل 15 دقیقه دستگاه روشن بماند و از دستگاه استفاده نشود تا سیستم خنک کننده آن دمای دستگاه را پایین بیاورد.

شرکت آسیا طب مهرگان نیز به عنوان یک تولید کننده معتقد است که هرچه محیط دستگاه خنک تر باشد برای  افزایش عمر لیزر بار دستگاه مناسب تر است. حتی این مورد  برای دستگاه های شرکت های معتبری مانند کندلا نیز این موضوع الزامی است.

اما در استفاده از دستگاه های لیزر موی زائد که چیلر را در کنار خود دارند شما میتوانید به راحتی و بدون  وقفه با دستگاه کار کنید. به محض افزایش دمای دستگاه چیلر آن به سرعت وارد مدار شده و باعث کاهش دمای دستگاه لیزر موی زائد و لیزر بار آن میشود.

طول دوره درمان 

 

مشتریان معمولا بین 4 تا 10 جلسه برای جواب دهی باید از دستگاه های لیزر موی زائد استفاده کنند.

که بسته به توان دستگاه و بدن مشتری متفاوت است.

 

مدت زمان تحویل

 

شرکت آسیا طب مهرگان مدت زمانی که در نظر گرفته است تا زمان تحویل دستگاه لیزر موی زائد ( پلاتینیوم پلاس، تیتانیوم، آلما پولاریز و سایر دستگاه های تولیدی) از زمان عقد قرارداد ۲۰ روز می‌باشد که ممکن است تا یک ماه نیز زمان ببرید.

 

شرایط پرداخت

 

شرکت آسیا طب مهرگان در هنگام عقد قرارداد بسته به شرایط مشتری فقط و فقط ۵ تا ۱۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند و مابقی مبالغ در هنگام تحویل دستگاه دریافت می‌شود.

برای خرید اقساطی دستگاه لیزر موی زائد دایود پلاتینیوم پلاس مشتری باید حداقل 120 میلیون تومان پیش پرداخت در هنگام تحویل دستگاه داشته باشد و حداکثر در 18 ماه ما بقی مبلغ را تسویه کند. در صورتی که مشتری مبلغ پیش پرداخت را افزایش دهد میتواند در ماه های بیشتری اقساط را پرداخت نماید و بالعکس.

برای خرید اقساطی دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم مشتری باید حداقل 140 میلیون تومان پیش پرداخت در هنگام تحویل دستگاه داشته باشد و حداکثر در 18 ماه مابقی مبلغ را تسویه کند. در صورتی که مشتری مبلغ پیش پرداخت را افزایش دهد میتواند در ماه های بیشتری اقساط را پرداخت نماید و بالعکس.

دستگاه آلما پلازیر هم 150 میلیون پیش پرداخت در هنگام تحویل دستگاه دارد و در 18 ماه باید تسویه شود.

برای خرید نقدی شرکت می تواند حداکثر تا ۱۰ درصد تخفیف برای مشتری در نظر بگیرد کل مبلغ باید هنگام تحویل دستگاه تسویه شود.

البته مشتریان که کل پیش پرداخت یا مبلغ دستگاه را در هنگام عقد قرارداد پرداخت کنند در اولویت تحویل دستگاه قرار خواهند گرفت.

 

لیزر موی زائد دایود - لادا - پلاتینیوم پلاس، تیتانیوم، آلما پولاریز - دیجی تجهیز ( آسیا طب مهرگان )

گارانتی و خدمات پس از فروش

همه دستگاه های تولیدی لیزر موی زائد شرکت آسیا طب مهرگان (پلاتینیوم پلاس، تیتانیوم، آلما پولاریز) 12 ماه و یا بیست میلیون شات گارانتی دارد و معمولا تا بالای بیست میلیون شات کار میکند اما شرکت پیشنهاد می کند که بالای ۱۸ میلیون شات به دلیل کاهش توان تاثیرگذاری هندپیس نسبت به تعویض هندپیس دستگاه اقدام کنند. تعویض هندپیس دستگاه لیزر موهای زائد به صورت کامل انجام می شود و فقط لیزر بارها تعویض نمی شود.

خدمات پس از فروش برای دستگاه عرضه شده توسط آسیا طب مهرگان ده سال پس از تحویل می باشد.

شرکت آسیا طب مهرگان بر روی فروش هندپیس ها هیچ سودی از مشتری دریافت نمی کند لذا قیمت  هندپیس های عرضه شده مناسب است.

قیمت هندپیس دستگاه لیزر موی زائد پلاتینیوم 75 میلیون تومان و قیمت هندپیس دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم و آلما پولاریز ۹۵ میلیون تومان می باشد.

شرکت آسیا طب مهرگان معمولاً هندپیس برای تعویض و جایگزینی در انبار شرکت موجود دارد. 

در هنگام نیاز به خدمات پس ازفروش بسته به مسافت و شرایط دستگاه شرکت تصمیم می گیرد که نسبت به اعزام تکنسین یا ارسال دستگاه و یا هندپیس به شرکت اقدام کند. این فرایند در تهران کمتر از ۴۸ ساعت و در شهرستان کمتر از ۷۲ ساعت اتفاق می افتد. مگر مشکل حادی باشد که در صورت نیاز به زمان بیشتر به مشتری اعلام می شود.

دستگاه های لیزر موهای زائد دایود (پلاتینیوم پلاس، تیتانیوم، آلما پولاریز) پس از تحویل گارانتی عودت ندارد زیرا مشتریان قرارداد خود را تنها مبلغ اندکی می‌بندد.  در صورتی که مشتری قبل از تحویل دستگاه قسط فسخ قرارداد را داشته باشد مبلغ پیش پرداخت ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی به ایشان بازگردانده خواهد شد.

آموزش

در هنگام تبدیل دستگاه آموزش استفاده از دستگاه به خریدار داده می شود. همچنین مدرکی که دوره استفاده از دستگاه را گذرانده‌اند در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده اطلاعات اختصاصی کارشناسان فروش کلیک کنید