معرفی شرکت پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا به مدیریت عاملی مهندس احمد دهقانی به منظور خدمت رسانی به جامعه پزشکی فعالیت خود را با مجوز واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی در سال ۱۳۸۵ آغاز کرد. در ادامه مجوز واردات و خدمات لیزر از سازمان انرژی اتمی در زمینه تجهیزات متنوع پوست، مو، زیبایی و جراحی گرفت.

از بدو به فعالیت پیشرو طب پرشیا در زمینه واردات تجهیزات پزشکی فعال بوده و نماینده بسیاری از کمپانی های معتبر از سراسر دنیا می باشد.  پیشرو طب پرشیا از  کمپانی های بزرگ کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی داشته و دارد. 

 از جمله این شرکت‌ها می‌توان به SYBARITIC آمریکا، Dr. honle آلمان، ilooda کره جنوبی، FineMEC کره جنوبی، SINCOHEREN چین اشاره کرد.

همه محصولات  این شرکت در حوزه تجهیزات پزشکی با ذکر منبع که از کدام کشور و از کدام کارخانه تهیه و وارد کشور شده است در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. همچنین این کمپانی کلیه تاییدیه های لازم برای تک تک تجهیزات پزشکی  وارداتی خود را از  اداره کل تجهیزات پزشکی و سازمان های مرتبط دارد.  مشتری‌ها می‌توانند برای استعلام دستگاه ها به سایت iMED مراجعه کد IRC و تاییدیه قانونی آن را ملاحظه فرمایید.

پیشرو طب پرشیا تاکید دارد که  دستگاه هایی را برای واردات انتخاب کند که تاییدیه FDA را داشته باشد. به عنوان مثال دستگاه  لیزر موی زاید دایود  با نام رازولیز (RAZORLASE) محصول کمپانی SINCOHEREN کشور چین از جمله معدود دستگاه های چینی در بازار است که تاییدیه FDA  را دارد.  کمپانی SINCOHEREN  دستگاه های لیزر موی زایدی دارد که تاییدیه FDA را ندارد. اما  شرکت پیشرو طب پرشیا تنها دستگاه های را وارد می‌کند که این تاییدیه را داشته باشد. البته قابل ذکر است که همه دستگاه های این شرکت CE اروپا را نیز دارند.

محصولات Dr. honle آلمان  شرکت پیشرو طب پرشیا  از نوع یو وی تراپی می باشد. این دستگاه‌ها یو وی کابینی و یو وی  شخصی دارد. این دستگاه ها هم در مطب ها و هم در درمانگاههای پوست و موی بیمارستان ها استفاده می شوند .

بیمارستان رسول اکرم، بیمارستان امام خمینی اهواز، بیمارستان سینا همدان و  بیمارستان‌هایی که بخش نوردرمانی خود را فعال کرده اند دستگاه های  پیشرو طب پرشیا را دارند.

 یکی از دستگاه پر فروش شرکت پیشرو  طب پرشیا در حوزه لیزر موی زاید دستگاه Noblex کمپانی FineMEC کره جنوبی است. این  دستگاه  از تکنولوژی الکساندرایت برای از بین بردن موهای زاید استفاده می‌کنند.

در حوزه لیزر موهای زاید  با استفاده از تکنولوژی الکساندرایت جدیدا این شرکت محصول دیگری با نام PENTO  وارد کرده است  که محصول کمپانی ilooda کره جنوبی می باشد و به زودی از آن را در بازار عرضه خواهد کرد. لازم به ذکر است کمپانی ilooda کره جنوبی مدیران آمریکایی دارد و دستگاه های آن از کیفیت بالای برخوردار است.

 

از دیگر دستگاه های کمپانی ilooda کره جنوبی  شرکت پیشرو طب پرشیا وارد کننده آن می باشد می توان به دستگاه های زیر اشاره کرد:

دستگاه Secret که دستگاه RF  فرکشنال سوزنی است.

دستگاه FRAXIS که دستگاه CO2 فرکشنال است.

دستگاه لیزر موی زاید VeLux با تکنولوژی دایود برای از بین بردن موهای زاید است.

دستگاه لیزر موی زاید Vikini با تکنولوژی دایود برای از بین بردن موهای زائد است.

دستگاه Curas که کیوسوئیچ با استفاده از تکنولوژی اندیاگ است.

دستگاه‌های لیزر موهای زاید با تکنولوژی الکساندرایت

دستگاه Noblex متعلق به کمپانی FineMEC کره جنوبی دستگاه لیزر موهای زاید الکساندرایت است که فقط طول موج ۷۵۵ نانومتر را دارد در صورتی که مشتری دستگاه با طول موج اندیاگ یعنی ۱۰۶۴ را نیز بخواهد دستگاه Nobleen  را باید خریداری کند. Nobleen  هم مانند دستگاه Noblex  متعلق به کمپانی FineMEC کره جنوبی است.

 دستگاه لیزر موی زاید Noblex با تکنولوژی الکساندرایت  توسط شرکت پیشرو طب پرشیا وارد بازار ایران می‌شوند. حداکثر انرژی خروجی بالایی دارند. در الکساندرایت تا 80 ژول در اندیاگ تا 100 ژول انرژی از این دستگاه میتواند خارج شود. دستگاه های مشابه این دستگاه موجود در بازار ایران حداکثر بین  ۵۵ تا ۶۵ ژول انرژی دارند.

در دستگاه‌های الکساندرایت معیار برای قدرت دستگاه همین میزان انرژی است که بر واحد ژول از دستگاه خارج می شود. در مواردی توان دستگاههای لیزر الکساندرایت نیز نوشته شده است اما توان مانند دستگاه های دایود، مقیاس مناسبی برای اندازه گیری قدرت دستگاه های الکساندرایت نمی‌باشد.

این دستگاه ها دو لامپ برای تعویض دارند و به صورت تک لامپ نیستند. در واقع دستگاه Noblex دو لامپ برای تعویض دارد و دستگاه Nobleen  چهار لامپ برای تعویض دارد.

لامپ در دستگاه لیزر موی زاید الکساندرایت نور تحریک کننده “راد” است.  هرچقدر نور تحریک کننده در این نوع از دستگاه‌ها قوی‌تر باشد خروجی دستگاه قوی‌تر خواهد بود.

انرژی خروجی دستگاه  میزان تاثیر گذاری لیزر موی زاید بر روی پوست را تعیین می‌کند، سرعت کار را بالا میبرد و دست پزشک را برای درمان های متفاوت باز می گذارد. 

همچنین انرژی بالاتر این امکان را برای از بین بردن موهای زاید فراهم می کند که شما بتوانید با انرژی پایین تری درمان را شروع کنید.

 

دستگاه Noblex نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار سرعت بسیار بالایی دارد. به راحتی می تواند تا 2 هرتز در سایز ۲۰ میلیمتر کار کند. در بعضی از دستگاهها روی ۱۸ میلی متر، یک و نیم هرتز بیشتر امکان استفاده وجود ندارد.

اسپات سایز در دستگاه  با استفاده از زوم دستگاه با چرخش تغییر می کند و فاصله کانونی را کم یا زیاد میکند.

این موضوع یک مزیت دستگاه Noblex نسبت به سایر دستگاه های مشابه می باشد  تا بتواند در حین کار تغییرات لازم را ایجاد نماید. بعضی دستگاه‌ها برای تغییر سایز لنز های متفاوت دارند. وجود لنز معایب خود را دارند  تغییر لنز ممکن است باعث خط و خش بر روی لنز دستگاه شود، گرد و غبار بگیرد و بر روی خروجی لیزر تاثیر منفی بگذارد.

یکی دیگر از دستگاه های لیزر موی زاید  الکساندرایت شرکت پیشرو طی پرشیا دستگاه PENTO کمپانی ilooda است.

دستگاه PENTO کمپانی ilooda  تکنولوژی مشابه دستگاههای کندلا دارد. این دستگاه نیز مانند دستگاه های کندلا انرژی پایین تری نسبت به دستگاه نابلکس دارند و حداکثر 55 ژول انرژی از خود ساطع میکند.

در دستگاه PENTO  با تغییر عدسی اثبات سایز دستگاه تغییر میکند.

مزیت دستگاه PENTO نسبت به دستگاههای Noblex و Nobleen این است که کمپانی سازنده قوی تری دارد و مشابه دستگاه آمریکایی است. این دستگاه شاید از نظر قدرت نسبت به دیگر دستگاههای لیزر موی زاید شرکت پیشرو طب پرشیا ضعیف‌تر باشد اما همان طور که قبلا گفته شد از نظر برند اعتبار بیشتری دارد.

لیزر موی زاید خرید دستگاه های لیزر موی زائد الکساندرایت و دایود دیجی تجهیز (پیشرو طب پرشیا)

مصرفی های دستگاه های لیزر موی زاید الکساندرایت

در دستگاه های لیزر موی زاید Noblex و Nobleen  از دولامپ استفاده شده است و هر دو لامپ آن باید به صورت همزمان تعویض شود. مهمترین قطعه اصلی مصرفی دستگاه های لیزر الکساندرایت لامپ های آن می باشد که قیمت تعویض هر دو لامپ آن 900 دلار می‌باشد که با دلار 30 هزار تومان حدود 27 میلیون تومان خواهد شد.

عمر مفید لامپ های دستگاه تقریباً بین یک میلیون تا یک میلیون و دویست هزار شات می باشد. لامپ ها پس از این تعداد شات همچنان به کار خود ادامه خواهند داد و نخواهند سوخت اما با توجه به الکترونیکی بودن قطعه قدرت آن کمتر می شود و برای اثر گذاری نیاز به تعویض دارد.

عمر مفید لامپ های دستگاه های مشابه تا ۳ میلیون شات نیز اعلام می شود اما واقعیت این است که دستگاه در این تعداد شات اثرگذاری کمتری خواهد داشت و ضعیف می شود.

با ضعیف شدن لامپ که به آن لامپ تحریک راد نیز گفته می شود خروجی لیزر ضعیف میشود. کار لامپ، تحریک اتم ها در راد است. در واقع در ترازهای انرژی اتم هایی نشسته اند که با این تحریک اتم ها به لایه بالاتر منتقل می شوند. در اثر این انتقال به لایه بالاتر اتم ها فوتون تابش می کند. اتم تمایل دارد که به لایه اصلی خود باز می گردد و در راه بازگشت نیز از مجدد فوتون تابش خواهد کرد

هرچقدر این عمل با قدرت بیشتری انجام شود اتم های بیشتر و با شددت بیشتری تحریک می شوند در نتیجه فتونی که تابش می‌شود بیشتر خواهد بود. این موضوع منجر به خروجی لیزر قوی تری می شود وقتی لامپ دستگاه ضعیف میشود طبیعتاً  نور تابیده می شود اما خروجی لیزر و اثرگذاری آن نسبت به قبل کمتر خواهد شد.

فیبر دستگاه های لیزر موهای زاید الکساندرایت نیز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد اما این موضوع ارتباط مستقیم با نحوه رفتار و استفاده اپراتور از دستگاه دارد. در صورتی که اپراتور با دقت از دستگاه استفاده کنند دستگاه هرگز نیاز به تعویض فیبر نخواهد داشت.

سیستم خنک کننده دستگاه های لیزر موی زاید الکساندرایت

همه دستگاه‌های لیزر موی زاید برای خنک کنندگی داخلی نیاز به آب دارند بعضی از دستگاهها کمتر  و بعضی از دستگاهها بیشتر. در صورتی که آب دستگاه های لیزر موی زاید الکساندرایت شرکت پیشرو طب پرشیا بر اثر استفاده کاهش پیدا کند دستگاه به صورت اتوماتیک هشدار می دهند و اپراتور متوجه کم بودن آب دستگاه می‌شود. این دستگاه معمولاً نیاز به  تعویض مداوم آب ندارد و فقط در صورتی که مدت زمان طولانی دستگاه کار نکند حتماً باید برای استفاده مجدد آب آن را عوض کنند.

برای خنک شدن پوست در هنگام استفاده از لیزر موی زاید مشتری می تواند ستگاه کولکس متعلق به خود شرکت پیشرو طب پرشیا را خریداری کند. که از روی مشابه خارجی آن با نام زیمر تولید و ساخته شده است. مشابه خارجی این دستگاه یعنی زیمر 300 میلیون قیمت دارد.  قیمت این دستگاه ۶۵ میلیون تومان است. البته خود دستگاه های لیزر الکساندرایت شرکت پیشرو طب پرشیا (PENTO، Noblex و Nobleen) مشابه دستگاه های کندلا اسپری گاز نیز دارند که قابلیت شارژ دارد. با استفاده از هر یک از  اسپری ها بر روی دستگاه نابلکس ۲ الی ۳ مشتری را به صورت کامل می‌توانند لیزر کرد و حدود 90 هزار تومان هر بار شارژ آن هزینه دارد.

تصمیم گیری برای استفاده از یکی از روش های خنک کننده پوست به عهده خریدار می باشد و بر اساس تعداد مشتری در روز می‌تواند تصمیم بگیرد. هر چه این تعداد بیشتر باشد به صرف مشتری است که دستگاه خنک کننده کولکس را خریداری کند.

دستگاه های لیزر موی زاید با تکنولوژی دایود

یکی از دستگاه های لیزر موی زاید دایود متعلق به شرکت پیشرو طب پرشیا دستگاه لیزر Velux است. همچنین دستگاه لیزر موهای زاید Vikini یکی دیگر از دستگاه های لیزر موهای زاید شرکت پیشرو طب پرشیا با تکنولوژی دایود می باشد.

هر دوی این دستگاه های لیزر موی زاید دایود متعلق به شرکت ilooda کره جنوبی می باشند.

  • دستگاه لیزر موی زاید دایود Velux

دستگاه لیزر موهای زائد Velux دستگاهی از نوع اسکنری است به این معنا که سورس آن قابلیت چرخش دارد و چسبیده به کریستال نیست و موتوری دارد که لیزر بار دستگاه بر روی آن حرکت میکند و به همین دلیل نیاز به ژل ندارد.

هندپیس این دستگاه یک فضای یک سانتی متر در پنج سانتی متر را به صورت طولی اسکن می کند به این صورت که این امکان را دارد که در پنج ناحیه متفاوت یعنی ۵ فضای یک در یک به صورت تصادفی شات می زند. هم می توان زمان برای آن قرار داد که پس از هر  منطقه که لیزر را انجام می‌دهد مکان لیزر بار را جابجا و خود به خود ادامه دهند و هم می توان به صورت تک شات قرار داد و برای هر بار، مجدد دکمه شاتر را فشار داد.

دستگاه لیزر موهای زائد Velux یک سری کوچکتر نیز دارد که بر روی دستگاه نصب می‌شود و برای فضاهای کوچک تر و حساس تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه هر دو طول موج  الکساندرایت و دایود را به صورت همزمان بر روی پوست مشتری ساطع می کند.

نکته مهم این است که در هنگام اسکن کردن نباید دست از روی پوست بلند شود برای اینکه بدانیم که دستگاه  در حال لیزر کردن پوست می باشد چراغ هایی بر روی هندپیس قرار داده شده است.

هنگامی که چراغ دستگاه سبز است اپراتور می تواند هندپیس  را از روی پوست مشتری بردارد، همچنین هنگامی که چراغ دستگاه به رنگ قرمز باشد به معنی در حال انجام کار بودن می باشد و نباید هندپیس  را از روی پوست برداشت.

سورس یا لیزر بار این دستگاه ساخت کمپانی Dilas  آلمان است

دستگاه لیزر موهای زائد Velux ساخت کمپانی ilooda کشور کره جنوبی می باشد

لیزر موی زاید خرید دستگاه های لیزر موی زائد الکساندرایت و دایود دیجی تجهیز (پیشرو طب پرشیا)
  • دستگاه لیزر موی زاید دایود Vikini

Vikini یکی از دستگاه های معروف این شرکت است که تعداد زیادی از مشتریان این دستگاه را به جواب دهی خیلی خوب می‌شناسند. دستگاه لیزر موی زاید Vikini ساخت کمپانی ilooda کشور کره جنوبی می باشد. اسپات سایز یک در یک و نیم سانتی متری دارد و به صورت رولی استفاده می شود و نیاز به ژل دارد.

 اگرچه لیزر دایود ویکینی امکان نصب دو هندپیس را دارد اما خریدار می تواند مطابق با نیاز خود دستگاه را به صورت تک هندپیس تهیه نماید. افزون بر این امکان خرید و نصب هندپیس دوم هم در هر زمان وجود دارد.

دستگاه لیزر موی زاید دایود VIKINI با بالاترین توان 800 وات و استفاده از لنز متمرکز کننده که اتلاف انرژی را به حداقل میرساند، و نیز کولینگ قدرتمند دستگاه علاوه بر اثر بخشی بالا، ایمنی زیادی هم  برای بیمار به همراه خواهد داشت.

سورس یا لیزر بار این دستگاه ساخت کمپانی Dilas  آلمان است

  • دستگاه لیزر موی زاید دایود رازولیز (RAZORLASE)

 

شرکت پیشرو طب پرشیا سه محصول از کمپانی sincoheren را دارد. دستگاه لیزر موهای زاید رازولیز (RAZORLASE) یکی از آنها می‌باشد. این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه‌های شرکت پیشرو طب پرشیا کد IRC  اداره تجهیزات پزشکی و  FDA  آمریکا را دارد.

شرکت پیشرو طب پرشیا با توجه به نیاز و درخواست مشتری می‌تواند هندپیس دستگاه لیزر موی زاید رازولیز (RAZORLASE)  را  به صورت تک طول موج دایود یا ۳ طول موج دایود الکس اندیاگ  در اختیار مشتری قرار دهد.

این دستگاه با یک سال گارانتی یا ۱۰ میلیون شات در سال اول در اختیار مشتری قرار می گیرد.

سورس یا لیزر بار این دستگاه ساخت کمپانی Biontech  آلمان است

 قیمت لیزر با این دستگاه در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشد ۲۶۰۰ دلار می باشد.

لیزر موی زاید رازولیز خرید دستگاه های لیزر موی زائد الکساندرایت و دایود دیجی تجهیز (پیشرو طب پرشیا)

مصرفی های دستگاه های لیزر موی زاید دایود

 

مهمترین و گران ترین قطعه که ممکن است در دستگاه های لیزر موی زاید دایود تعویض شود، لیزر بار آن می‌باشد. لیزر بار بر اثر استفاده و ایجاد لیزر برای از بین بردن موی زاید به مرور زمان تاثیر گذاری خود را از دست می دهد. این مدت بسته به کیفیت و جنس قطعات مورد استفاده در لیزر بار میتواند متفاوت باشد. از طرف دیگر استفاده در شرایط مناسب، همچنین شیوه کار با دستگاه توسط اپراتور امکان آسیب دیدن و خراب شدن زود هنگام لیزر بار را کاهش میدهد.

 

سیستم خنک کننده دستگاه های لیزر موی زاید دایود

 

دستگاه های لیزر موی زاید دایود برای خنک کردن سیستم های داخلی دستگاه و سر هندپیس از آب استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که TEC موجود در هندپیس دستگاه ها، دمای هندپیس را در حالت استندبای تا زیر صفر پایین می‌آورند و گرمای ایجاد شده توسط آب در گردش در داخل هندپیس خارج می‌شود.

 

طول دوره درمان

 

همه طول درمان ها چه برای لیزر موی زاید با تکنولوژی الکساندرایت چه برای لیزر موی زاید با تکنولوژی دایود ۶ تا ۸ جلسه می باشد. بعضی از افراد تا ۶ جلسه تمام موهای خود را از دست می دهند اما برخی نیاز است که تا ۸ جلسه درمان خود را ادامه دهند. بعد از آن بسته به میزان و شدت رشد موها هر سه ماه، شش ماه و یا یک سال نیاز به یک جلسه شارژ مجدد می باشد.

 

شرایط پرداخت

 

همه دستگاه های این شرکت هم به صورت اقساط و هم به صورت نقد قابل خریداری می‌باشند.

به این صورت که برای خرید اقساط 25 درصد مبلغ کل هنگام عقد قرارداد دریافت می شود، ۲۵ درصد قبل از تحویل دستگاه باید تسویه شوند و مابقی در اقساط ۸ که ماهه از یک ماه پس از تحویل دستگاه آغاز می‌شود پرداخت خواهد شد.

در صورت خرید نقدی ۵ درصد از مبلغ دستگاه عنوان تخفیف  خرید نقدی  کسر خواهد شد،  در این حالت مشتری 50 درصد مبلغ را در هنگام عقد قرارداد پرداخت می کند و مابقی 50  درصد را قبل از تحویل دستگاه پرداخت خواهد کرد.

 

مدت زمان تا تحویل

 

مدت زمان تحویل دستگاه ها بین یک تا سه ماه است که بسته به نوع دستگاهی که خریداری میشود متفاوت است و پیش از خرید به مشتری اعلام می شود.

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

 

همه دستگاه‌های شرکت پیشرو طب پرشیا از جمله دستگاه های لیزر موی زاید، یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش دارند.  یک سال اول هر اتفاقی که برای دستگاه به وجود بیاید به غیر از شکستگی و آسیب فیزیکی به صورت رایگان قطعات تعویض و تعمیرات انجام خواهد می شود.

تعمیرات معمولاً در محل مشتری انجام خواهد شد هزینه ایاب ذهاب در صورتی که در شهر تهران باشند از مشتری دریافت نمی‌شود و خدمات رایگان است. اما هزینه ایاب ذهاب حتی در دوران گارانتی در شهرستان ها با توجه به فوری بودن یا نبودن، شیوه و وسیله سفر به عهده مشتری خواهد بود.

دستگاه ها معمولاً نیاز به سرویس دوره‌ای نخواهند داشت و در صورتی که مشتری با مشکلی مواجه شود دستگاه ها سرویس و مشکلات برطرف خواهند شد. در صورتی که کارشناسان فنی به یک شهرستان مراجعه کنند حتماً برای بررسی و چکاپ سایر دستگاه‌ها نیز به مشتریان مراجعه خواهند کرد.

 

آموزش

 

علاوه بر اینکه مشتری یا پزشک حتما باید دوره های استفاده از دستگاه های تخصصی را در مراکز معتبر گذرانده باشد، شرکت پیشرو طب پرشیا در هنگام تحویل کلیه آموزش های لازم استفاده از دستگاه های وارداتی خود را در اختیار مشتری قرار خواهد داد

 

 

توجه:

 

برای خرید محصولات این شرکت میتوانید با ذکر نام دیجی تجهیز به صورت مستقیم با شماره های پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید:


۰۹۱۹۵۹۳۳۹۵۴
۰۲۱۶۷۶۲۵۰۰۰

برای مشاهده اطلاعات اختصاصی کارشناسان فروش کلیک کنید