معرفی شرکت توسعه مدار هیرو با نام تجاری رکسانا

شرکت توسعه مدار هیرو با نام تجاری رکسانا که نام اولین دستگاه لیزر دایود این شرکت است شناخته می شود که از سال ۱۳۹۱فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت توسعه مدار هیرو یک شرکت دانش بنیان است و با هدف بومی سازی تکنولوژی ساخت تجهیزات پزشکی در زمینه درماتولوژی فعالیت می‌کند.

توسعه مدار هیرو در حال حاضر پنج محصول عملیاتی شده و دارای مجوزات قانونی در شبکه فروش خود دارد. همچنین در تلاش است چهار محصول دیگر نیز به سبد محصولات خود اضافه کند.

توسعه مدار هیرو با اتکا بر توان فنی و دانش‌ بنیان بودن خود معتقد است اکثر توان های اعلامی در بازار برای خروجی لیزر بار دستگاه لیزر موی زائد با اعداد ۱۲۰۰، ۱۶۰۰ وات و یا ۲۰۰۰ وات به صورت غیر واقعی و برای جلب توجه مشتری گفته می‌شود و اکثر شرکت‌ها توان اثبات اعداد اعلام شده را ندارد. اما توسعه مدار هیرو قادر است هر توانی را که به مشتری اعلام می‌کند با دستگاه‌های خود انداره گیری و با مستندات به مشتری عرضه کند. لذا توسعه مدار هیرو جواب دهی دستگاه در از بین بردن موهای زائد را ملاک قدرتمند بودن دستگاه میداند نه توان اعلامی از سوی شرکت فروشنده را.

توسعه مدار هیرو تبلیغات آنچنانی در فضای مجازی و فیزیکی ندارد و اکثر مشتریان خود را به واسطه معرفی از سایر مشتریان که قبلا از این شرکت دستگاه خریداری کرده‌اند جذب می کند. این موضوع نشان از کیفیت، آموزش و خدمات پس از فروش بالای این شرکت می باشد.

دستگاه‌های لیزر موهای زائد دایود شرکت توسعه مدار هیرو کاملا بدون درد و سوختگی می‌باشد و اپراتور فقط با آگاهی کامل می‌تواند باعث سوختن پوست مشتری شود.

لیزر بار دستگاه های لیزر موی زائد دایود شرکت توسعه مدار هیرو متعلق به شرکت لیزرتل آمریکا می باشد.

شرکت توسعه مدار هیرو در ادامه بر آن شده است که دستگاهی تولید کنند که تکنولوژی دایود را مانند دستگاه لیزر الکساندرایت از راه دور و بدون تماس پوست برای از بین بردن موهای زائد استفاده کنند.

در بازار تجهیزات پزشکی بعضی از رقبا فلزی بودن بدنه دستگاه رکسانا را  از نقطه ضعف های دستگاه می داند. گاها مطرح می‌شود که بدنه فلزی دستگاه ممکن است موجب برق گرفتگی اپراتور یا مشتری شود. اما این موضوع یعنی فلزی بودن بدنه هیچ ارتباطی به برق گرفتگی ندارد. این دستگاه به طور کامل عایق کاری شده است و  و چرخهای پلاستیکی آن به صورت کامل با زمین اتصال دارد. این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه‌های الکترونیکی دارای کابل ارت میباشد و تا به حال حتی یک مورد هم در مورد برق گرفتگی با دستگاه لیزر موی زائد دایود رکسانا گزارش نشده است.

دستگاه های لیزر موی زائد با تکنولوژی دایود

 

شرکت توسعه مدار هیرو در سال ۱۳۹۴ اولین دستگاه خود را در حوزه لیزر موی زائد دایود با نام رکسانا و به صورت تک طول موج وارد بازار کرد.

در حال حاضر دستگاه سه طول موج دایود الکس اندیاگ شرکت توسعه مدار هیرو با حفظ توان دایود با نام تجاری سنس (SENSE) نیز در بازار موجود و در دسترس مشتریان قرار دارد.

 

  • دستگاه های لیزر موی زائد دایود رکسانا (تک طول موج)

 

دستگاه لیزر موی زائد دایود رکسانا ۱۸۰۰ وات توان مصرفی دارد، از این ۱۸۰۰ وات، ۸۰۰ وات آن توان مصرفی لیزر بار دستگاه می‌باشد. همچنین ۴۰۰  وات پیک پاور آن می باشد.  پیک پاور یعنی توان واقعی که از دهانه هندپیس دستگاه خارج می‌شود و بر روی پوست مشتری اثر می گذارد. شاید این عدد از نظر مشتری در مقایسه با اعداد اعلامی سایر شرکت ها کم باشد اما به قطع یقین واقعی و بر اساس مستندات یکی از تاثیر گذار ترین هاست.

دستگاه لیزر موهای زائد دایود رکسانا از تکنولوژی دایود با طول موج ۸۰۸  استفاده می‌کند و اسپات سایز سر هندپیس دستگاه لیزر موی زائد رکسانا ۱۸ میلیمتر در ۱۲ میلیمتر میباشد.

در صورت تقاضای مشتری این امکان وجود دارد که دستگاه لیزر موهای زائد دایود رکسانا با دو هندپیس معجزا  یکی برای دایود با طول موج 808 و یکی برای الکساندرایت با طول موج 755 در اختیار مشتری قرار بگیرد.  بدیهی است که در صورت تقاضای مشتری هزینه هندپیس اضافه شده با  طول موج الکساندرایت به مبلغ قرارداد اضافه خواهد شد.

  • دستگاه های لیزر موی زائد با تکنولوژی دایود سنس (سه طول موج)SENSE

دستگاه لیزر موی زائد سنس نیز ۱۸۰۰ وات توان مصرفی دارد و 700 وات پیک پاور آن می باشد.

دستگاه  لیزر موی زائد سنس اسپات سایز یک و نیم برابری نسبت به دستگاه لیزر موهای زائد رکسانا دارند و 3.4 سانتی متر مربع را با ابعاد ۱۷ در ۲۰ میلی متر پوشش می دهد. 

مدیرعامل این شرکت جناب آقای بابایی معتقدند چیزی که بقیه شرکت ها ساخته اند همه میتوانند بسازند  اما ما به دنبال ساختن چیزی هستیم که امکان ساخت آن برای دیگران وجود نداشته باشد. شرکت توسعه مدار هیرو تلاش می‌کند دستگاه‌هایی بسازد و وارد بازار کند که یک تفاوت حساس و تاثیر گذار با سایر دستگاه ها داشته باشند که آنها را از دیگر دستگاه های موجود در بازار متمایز سازند.

این امر به وضوح در دستگاه لیزر موی زائد دایود سه طول موج سنس به چشم می خورد. قسمت متمایز کننده این دستگاه از سایر دستگاه های موجود در بازار، وجود منویی به نام منو “ریگان” در این دستگاه است.

در هر بدنی بسته به نوع پوست ممکن است زمان متفاوتی طول بکشد تا دمای ایجاد شده بر اثر اشعه لیزر موهای زائد را دفع نماید که اصطلاحاً به آن TRT Time  میگویند. در این زمان پوست فرصت دارد تا دمای خود را از دست دهند تا سوختگی در پوست ایجاد نشود. در صورتی که انرژی وارد شده به پوست تا قبل از تخلیه گرما از پوست مجدد به آن وارد شود با بالا رفتن دما باعث سوختگی می‌شود.

با استفاده از منوی ریگان حجم انرژی وارد شده به پوست بیشتر شده اما در دفعات مکرر و فاصله مشخص به پوست وارد می شود تا پوست فرصت داشته باشد انرژی را یا همان گرما را از دست دهد و نسوزد.این منو مخصوص مشتریانی است که از دستگاه های دیگر لیزر موی زائد در جلسات بالا جواب نگرفتند که با استفاده از این منو جوابدهی مناسبی خواهند گرفت.

اندازه صفحه نمایش در این دستگاه ۱۲ اینچ می‌باشد.

لیزر موی زائد رکسانا - تجهیزات پزشکی دیجی تجهیز ( رکسانا ) - لیزر با تکنولوژی دایود

مصرفی های دستگاه های لیزر موی زائد دایود

 

قیمت فقط لیزر بار دستگاه لیزر موهای زائد دایود رکسانا در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشد ۱۰۹ میلیون تومان می باشد. البته این قطعات چون به صورت وارداتی هستند در حال حاضر با دلار 27000 تومان قیمت گذاری شده اند.

 

سیستم خنک کننده دستگاه های لیزر موی زائد دایود

 

کولینگ دستگاه های لیزر موی زائد دایود توسعه مدار هیرو تا منفی  ۱۴ درجه سانتیگراد  پایین می آید و دستگاه ها برای سیستم خنک کنندگی خود نیاز به چیلر یا همان سیستم خنک کننده مجزا ندارد. سیستم خنک کننده دستگاه های لیزر موهای زائد توسعه مدار هیرو با استفاده از آب و TEC های موجود در دستگاه کار می کند.

دستگاه های لیزر موی زائد دایود توسعه مدار هیرو برای این که اثرگذاری بهتری در از بین بردن موهای زائد داشته باشند لازم است تا در فضایی قرار بگیرند که خنک باشد تا بتوانند بهترین عملکرد را در سیستم خنک کنندگی خود داشته باشند و مشتری کمترین درد را احساس کند. پیشنهاد می شود این دما بین ۲۰ تا ۲۳ درجه سانتیگراد باشد.

 

طول دوره درمان

 

جوابدهی دستگاه لیزر موی زائد شرکت هیرو ۶ و ۸ جلسه می باشد 

 

شرایط پرداخت

 

و در صورت  خرید نقدی مشتری می تواند ۸ تا ۱۰ درصد تخفیف دریافت کند.

 برای فروش اقساطی دستگاه رکسانا نیز مبلغ ۱۷۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت دریافت می شوند و مابقی حداکثر به صورت اقساط ۱۴ ماهه تسویه خواهد شد.

حداقل مبلغ پیش پرداخت برای خرید  دستگاه لیزر موی زائد سنس 200 میلیون تومان است و این دستگاه نیز حداکثر در اقساط 14 ماهه تسویه خواهد شد.

 

مدت زمان تا تحویل

 

اکثر فروش‌های شرکت توسعه مدار هیرو به صورت پیش فروش انجام می شود و معمولاً تا زمانی که نوبت تحویل سفارش مشتری برسد بین یک ماه تا ۴۵ روز زمان میبرد.

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

 

رکسانا معتقد است که دستگاه لیزر موی زائد دایود این شرکت یکی از دستگاه های خستگی ناپذیر موجود در بازار است و اگر مشتری مراقبت هایی را که شرکت توصیه می‌کنند را به دقت انجام دهند کمتر پیش می آید که دستگاه دچار مشکل و برای تعمیرات به شرکت ارسال شود.

 

مراقبتهای اولیه شامل : 

  • کشیدن سلفون بر روی هندپیس مطابق دستور العمل شرکت
  • کشیدن سلفون دور ال سی دی دستگاه
  • عوض کردن آب مقطر دستگاه حداقل هر یک ماه یک بار
  • استفاده از دستگاه در جای خنک
  • و سایر توصیه های فنی که در هنگام تحویل دستگاه اختصاصا به مشتری منتقل می شود.

گارانتی لیزر بار این دستگاه ۱۵ میلیون شات یا یک سال و نیم (18 ماه) می باشد.  این موضوع به این معناست که هر کدام از از محدودیتهای گارانتی زودتر برسد گارانتی دستگاه تمام می شود و مشتری برای استفاده از خدمات پس از فروش باید هزینه‌های مربوط به آن را پرداخت نماید. بدیهی است در صورتی که در یک سال و نیم اول استفاده از دستگاه قرار داشته باشیم و مشتری کمتر از ۱۵ میلیون شات از دستگاه استفاده کرده باشند شامل گارانتی شده و در صورت بروز هرگونه مشکل شرکت بدون هیچ هزینه ای مشکل دستگاه شما را برطرف خواهد کرد.

 

علاوه بر این دو سال تمام قطعات دستگاه دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشند.

شرکت رکسانا برای تامین قطعات و خدمات پس از فروش به مشتری تا پنج سال به مشتری متعهد می باشد اما شرکت خود را ملزم می داند تا زمانی که مشتری در حال استفاده از دستگاه می باشد خدمات  و قطعات لازم را در اختیار ایشان قرار دهد.

برای نمونه دستگاه های لیزر موی زائد یا سایر دستگاه های این شرکت که قبل از سال ۹۵ تحویل مشتری شده‌اند هنوز در حال استفاده از خدمات پس از فروش شرکت توسعه مدار هیرو می باشند و این موضوع، مسئله این نیست که رکسانا از زیر آن شانه خالی کند.

 

رکسانا بر این باور است که اکثر کسانی که این شرکت را می شناسند  خدمات پس از فروش این شرکت را یکی از نقاط قوت آن می‌دانند. ممکن نیست که از یکی کسانی که دستگاه لیزر موی زائد دایود یا سایر دستگاه های این شرکت را دارند در مورد خدمات پس از فروش این شرکت سوال کنید و اعلام نارضایتی کند. رکسانا یکی از تقاط قوت خود را توان بالا در تعمیرات و ارائه مناسب خدمات پس از فروش می‌داند.

لیزر موی زائد رکسانا - تجهیزات پزشکی دیجی تجهیز ( رکسانا ) - لیزر با تکنولوژی دایود

 

توسعه مدار هیرو معتقد است شرکت های زیادی در بازار هستند که به دلیل عدم امکان تامین قطعات و ارائه خدمات مناسب امکان ادامه فعالیت را از دست می‌دهند. اما توسعه مدار هیرو با در اختیار داشتن قطعات لازم برای دستگاه های خود و نیروهای زبده و آموزش دیده در هر لحظه آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. این شرکت تأکیدی بر فروش بیش از حد ندارد و معمولاً در خط تولید خود بین ۵ تا ۱۰ دستگاه در هفته تولید می کند.

لازم به ذکر است که برای دریافت خدمات پس از فروش لازم است دستگاه توسط مشتری و با هزینه مشتری به شرکت ارسال شود مگر اینکه دستگاه در شهر تهران باشد و یک موضوع ساده و به سرعت قابل حل پیش آمده باشد. بنابراین حتی در دوران گارانتی کلیه هزینه های ارسال و دریافت دستگاه به عهده مشتری میباشد اما باقی هزینه های پیش آمدهای کامل به عهده شرکت رکسانا می‌باشد. ضمناً هزینه ارسال دستگاه به محل مشتری پس از خرید نیز به عهده مشتری می باشد.

شرکت توسعه مدار هیرو یا همان رکسانا معمولاً با سیستم  حمل و نقل چاپار کار می کنند و تیم چاپار معمولاً آگاهی لازم را برای حمل و نقل دستگاه ها دارد تا در مسیر فی مابین محل مشتری تا شرکت و بالعکس آسیبی به دستگاه ها وارد نشود. 

گارانتی عودت برای دستگاههای شرکت توسعه مدار هیرو تعریف نشده است  و این می‌توانند یکی از نشانه های اطمینان  شرکت به دستگاه های خود  باشد.

آموزش دستگاه ها

 

در مورد آموزش استفاده از دستگاهها یک سی دی آموزشی  محتوی آموزش استفاده از دستگاه پس از خرید به همراه دستگاه در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. این سی دی آموزشی شامل آموزش استفاده از همه دستگاه های شرکت رکسانا می باشد از جمله دستگاه لیزر موی زائد دایود. در این سی دی آموزشی مشتری می تواند حتی آموزش استفاده از سایر دستگاه های شرکت رکسانا را نیز ببیند و این فقط با خرید هر یک از دستگاه ها برای مشتری محقق می شود.

آموزش های ارائه شده در این سی دی آموزشی این امکان را به خریدار و اپراتور دستگاه می‌دهند که صفر تا صد استفاده از دستگاه را آموزش ببیند و بداند در هر مرحله از روند درمان برای از بین بردن موهای زائد از چه قدرت، توان و تنظیماتی در دستگاه باید استفاده کند. این بدین معناست که این آموزش در حد یک آموزش کامل اپراتوری میتواند برای خریدار و اپراتور دستگاه کارایی داشته باشد.

در صورتی که مشتری نیاز به مدرک اپراتوری استفاده از دستگاه داشته باشد شرکت با هماهنگی لازم و دریافت وجه آن پروانه گذراندن دوره آموزشی اپراتوری دستگاه از سوئیس در اختیار مشتری قرار خواهد داد.

برای مشاهده اطلاعات اختصاصی کارشناسان فروش کلیک کنید